Skúsenosti s používaním Insumed

dorazil Insumed

Skúsenosti s kapsulami Insumed: prehľad lieku a výsledky aplikácie

Matthias zo Salzburgu: "Diabetes už nie je choroba, ale spôsob života"

Moja skúsenosť s cukrovkou je asi 5 rokov. Prvé príznaky sa objavili v lete. Bol som často smädný a po užití tekutiny pocit smädu nezmizol. Pripísal som to horúcemu počasiu. Ale ani po nástupe jesene príznaky nikam nešli. K nim sa pridala nekontrolovaná chuť do jedla, podráždenosť v dôsledku neustáleho pocitu hladu. Navyše sa v noci často budí na toaletu. Nemal som dostatok spánku, moja nálada klesla, útočila som na svojich blízkych. Plánované vyšetrenie u lekára ukázalo, že v krvi bola prekročená 2, 5-krát od normy.

Lekár povedal, že príčinou cukrovky 2. typu je u mňa viacero faktorov: nadváha, fajčenie, závislosť na tučných jedlách. V rámci liečby mi bolo predpísaných niekoľko druhov liekov, ktoré som musel užívať niekoľkokrát denne, pred každým jedlom. Okrem toho mu naordinovali prísnu diétu, cvičenie, pravidelné kontroly a samokontrolu hladiny glukózy v krvi.

Počas 3 rokov choroby som sa niekoľkokrát pokazil, prestal piť lieky kvôli nevhodnému režimu. Necítil som žiadne zlepšenie.

indikátory bližšie k normálu po užití Insumed

Ako som sa dozvedel o Insumed

Obrátil som sa na nového lekára a ten mi poradil najnovší liek na zníženie hladiny cukru v krvi - Insumed v kapsulách. Zaujalo ma prírodné zloženie a pohodlný spôsob podávania - len 2 kapsuly denne, ráno a večer. Objednal som si 3 balenia Insumed na oficiálnej webovej stránke pre celý kurz, prečítajte si pokyny na použitie lieku.

Po začatí užívania Insumed som si so záujmom začal merať hladinu cukru v krvi. O týždeň neskôr sa ukazovatele na glukomeri začali približovať k norme. O mesiac neskôr som si všimol zlepšenie celkového stavu, cukor sa vrátil do normálu, spánok sa vrátil do normálu. Teraz ma nevyrušujú nepríjemné príznaky, podráždenosť odišla a vzťahy v rodine sa zlepšili.